Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

Ani čtyři góly nestačily ČEZ Motoru v Třebíči k bodovému zisku

TŘEBÍČ - 30.11.2016 20:16

V 29. kole WSM první ligy prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Třebíči. Jihočeši šli sice do vedení, ale po nerozhodné úvodní třetině v té druhé během čtyř minut dostali čtyři branky a toto manko již nedohnali.

SK Horácka Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 5:4 (1:1, 4:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 16. Raška (Mrázek), 32. Pekr (Erat, Dolníček), 33. Zohorna (Mrázek, Raška), 35. Raška (Wasserbauer, Mrázek), 35. Pekr (TS) - 6. Vráblík (Pajič, Čermák), 33. Walker (Nouza, Zíb), 38. Chovan (Pajič, Nouza), 60. Čermák (Nouza, Vráblík). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Rozhodčí: Přikryl - Barteček, Konvička. Diváků: 1760.

Třebíč: Jekel - Niko, Zdráhal, Koch, Bartejs, Lojek, Čejka, Mikyska - Dolníček, Erat, Mrázek - Raška, Wasserbauer, Kristl - Zohorna, Kusko, Huňa - Psota, Malec, Havránek - Pekr.

České Budějovice: Gába - Vráblík, Suchánek, Žovinec, Pavlin, Zíb, Mazanec, Mucha - Květoň, Nouza, Walker - Čermák, Pajič, Chovan - Točík, Doktor, Babka - Škoda, Šulek.