Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko Zlínsko

Na ledě nováčka ze Vsetína hokejisté ČEZ Motoru nezaváhali

VSETÍN - 01.10.2017 08:38

V osmém kole první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě nováčka ve Vsetíně 4:1 a zvítězili už počtvrté za sebou. Další zápas odehrají ve středu doma s Třebíčí (17.30).

VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

Jihočeši rozhodli o své výhře již v úvodní třetině, kdy šli do dvoubrankového vedení. To v druhé části během dvou minut navýšili na 4:0 a domácí pak již jen snížili.

Branky a nahrávky: 40. Markovič (R. Hruška, Dundáček) – 16. Kutlák (F. Novák, Dostálek), 19. Heřman (Fillman, F. Novák), 28. Galamboš (Dostálek, Vráblík), 29. Nedorost (Čermák, Fillman). Vyloučení: 2:4, využití: 0:1. Rozhodčí: Přikryl, Kašík - Lučan, Maštalíř. Diváci: 3249.

Vsetín: Horčička - Frolo, Ostrčil, Dundáček, Žák - Markovič, Hruška, Březina - Slováček, Podešva, Vávra - Hořanský, Pokorný, Jonák - Kajaba, Šilhavý, Weintritt.

ČEZ Motor: Kváča - Fillman, F. Novák, Kutlák, Vráblík, Pavlin, Pýcha - Čermák, Vlček, Nedorost - Crowder, Galamboš, Dostálek - Šulek, Heřman, L. Květoň.