Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

► Galerie Táborsko uhrálo ve Vlašimi bod. [Foto: Kateřina Betáková]

Ve Vlašimi Táborsko uhrálo bod za remízu 1:1

VLAŠIM - 13.11.2016 11:33

V 15. kole Fortuna národní ligy remizovalo včera Táborsko ve Vlašimi, která za sebou měla sedm vítězných zápasů v řadě.

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC MAS Táborsko 1:1 (0:0)

Fotbalisté Vlašimi měli v domácím souboji s Táborskem nakročeno k osmé výhře v řadě, když od 59. minuty zásluhou Bredy vedli, deset minut před koncem se však po rohovém kopu prosadil i hostující Mrázek a srovnal na konečných 1:1. Oba týmy si tak rozdělily po bodu.

Branky: 59. Breda - 80. Mrázek. Rozhodčí: Mrázek - Podaný, Batík. ŽK: Piško, Hašek - Džafič, Presl. Diváci: 439.

Vlašim: Nguyen - Breda, J. Štochl, Kavka, Vondra - Reiter, Piško (68. Liener), Hašek, Frizoni (76. Tusjak) - Nečas, Vyhnal.

Táborsko: Toma - Navrátil, Cíferský, Mráz, Hanzlík - Fulnek (68. Presl), Džafić, Kalvach, Javorek (76. Dordević) - Nešický, Mrázek.