Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

V Opavě Dynamo vyšlo naprázdno

OPAVA - 23.04.2017 20:50

Ve 24. kole Fortuna národní ligy prohráli dnes fotbalisté Dynama České Budějovice v Opavě 2:1. Po bezbrankovém poločasu inkasovali na začátku druhé půle z penalty, deset minut před koncem dostali druhý gól, v nastavení pak už jen korigoval Benát. V pátek černobílí přivítají doma Vlašim.

Slezský FC Opava - Dynamo České Budějovice 2:1 (0:0)

Branky: 47. Schaffartzik (pen.), 80. Jurečka - 90+2. Benát ŽK: Schaffartzik, Janetzký - Wermke, Táborský, Hála. Rozhodčí: Franěk - Polák, Boček. Diváků: 2853

Opava: Fendrich - Hrabina, Radić, Žídek, Helebrand - Schaffartzik - Jursa (86. Mozol), Janetzký, Zapalač (81. Puškáč) - Kuzmanović (68. Jurečka), Smola.

České Budějovice: Křížek - Klesa, Havel, P. Novák (54. Hála), Kladrubský - Pešek, Benát, Čavoš, Funda - Wermke (70. Kouadio), Táborský.