Dynamo v přípravě prohrálo v derby s Táborskem

STARÁ HLÍNA - 10.07.2018 18:46

Po páteční euforii, kdy fotbalisté českobudějovického Dynama porazili v přípravě pražskou Spartu (2:1), přišlo dnes na hřišti ve Staré Hlíně rychlé procitnutí. Předposlední přípravný duel se totiž Dynamu ani trochu nevydařil. V jihočeském derby černobílí podlehli Táborsku 1:3, když nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí v prvním poločase. Až v závěru zápasu snižoval Pouček. Svěřenci Davida Horejše se po utkání vrátili na soustředění do Třeboně, kde budou až do pátku.

Dynamo České Budějovice - FC MAS Táborsko 1:3 (0:1)

Branky: 90. Pouček - 44. Valenta, 48. Zavadil, 57. P. Pilík. Diváků: 100.

Dynamo: Křížek - Řezáč (58. Fišl), Novák, Kladrubský, Helešic - Čavoš (58. Havelka), Javorek (58. Čermák) - Wermke (74. Šplíchal), Kovaľ (58. Gebert), Mrsić - Táborský (46. Pouček).

Táborsko: Toma (46. Zadražil) - Šandera, Zavadil, Ngimbi (69. Zárybnický), Klusák (65. Hasil) - Kučera (58. Kopřiva) - Valenta (79. Ndiaye), P. Pilík (65. Ch. Frýdek), Berešík (46. Pfeifer), Vandas (52. Musiol) - Ndiaye (69. Vozihnoj).

David Horejš (trenér Dynama): Mrzí nás, že jsme prohráli. Ale herně bylo prvních 30 minut dle našich představ. Měli jsme několik gólových šancí, takže výsledek prvního poločasu měl být úplně jiný. Ale fotbal se hraje na góly a dostali jsme od Táborska lekci z produktivity. Dali jsme dva vlastní góly. Mrzí mě, že jsme byli v zakončení lajdáci. Taková facka nám může pomoci, snad přišla v pravou chvíli. Herně to nebylo špatné, ale zakončení jsme často odflákli.