Ve třetí třetině dostal ČEZ Motor dva góly a bodově vyšel naprázdno

VSETÍN - 12.01.2019 20:25

V 45. kole Chance ligy prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru ve Vsetíně a ze čtvrtého místa tabulky se jim odstup na první trojici Jihlava, Kladno, Vsetín zase o tři body vzdálil.

VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Domácí tým poprvé v této sezoně na Motor vyzrál, když dokázal otočit nepříznivý stav ve svůj prospěch ve třetí třetině. Motor po 40 minutách vedl 2:1, ale v závěrečné fázi zápasu působil až příliš pasivně, dostal se pod tlak domácího týmu a dvakrát inkasoval a nakonec prohrál.

Branky a nahrávky: 14. Vávra (Mikuš, Rác), 49. Rob (Pechanec), 50. Kucharczyk (Frolo) - 24. Doktor (Vydarený, M. Novák), 37. Plášil (Z. Doležal, Heřman). Rozhodčí: Doležal, Barek - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 4:8, navíc Karabáček (Motor) 10 minut. Využití: 1:0. Diváků: 3820.

Vsetín: Gába - Mikuš, Hryciow, Slováček, Teper, Frolo, Jeřábek, Jenáček - Vávra, Kucharczyk, Rác - Jonák, Pechanec, Rob - Kopta, Pitule, Theoret - Hořanský, Šilhavý, Vítek.

České Budějovice: Strmeň - Vydarený, Fillman, Plášil, M. Jandus, Pýcha, Pavlin - Beránek, Gilbert, Karabáček - Šimánek, Dančišin, Babka - M. Novák, R. Přikryl, Z. Doležal - Čermák, Doktor.