Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

ČEZ Motor vyhrál v Havířově a jedno vítězství ho dělí od semifinále play off

HAVÍŘOV - 03.03.2018 20:12

Ve třetím čtvrtfinále play off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Havířově 4:1, v sérii vedou už 3:0 a v neděli (17.00) mohou už rozhodnout o svém postupu do semifinále.

HC AZ Havířov 2010 - ČEZ Motor České Budějovice 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Utkání nezačalo pro Jihočechy dobře, hned v první minutě inkasovali. Nijak to ale s nimi neotřáslo, protože v sedmé minutě vyrovnal Nedorost, a to dokonce v oslabení. Rozhodující náskok získal Motor ve druhé třetině po brankách Dostálka v přesilovce a následně Čermáka. V závěru zápasu se pak gólově prosadil při power play domácích Heřman.

Branky a nahrávky: 1. Maruna (Tomi, Kotala) - 7. Nedorost (Čáp), 28. Dostálek (Vampola), 38. Čermák (Rob), 59. Heřman. Rozhodčí: Dědek, Přikryl - Bryška, Novák. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváků: 2870.

Havířov: Dolejš - Staněk, Krisl, Dujsík, R. Havel, Matai, Luža, Chroboček - Tomi, Maruna, Kotala - Sikora, L. Bednář, M. Kalus - Fronk, Pořízek, Kanko - Gřeš, Rác, Bambula.

České Budějovice: Kváča - Čáp, Kutlák, Fillman, F. Novák, Pavlin, Pýcha - Nedorost, Vampola, Vlček - Jonák, Rob, Čermák - Heřman, J. Mikyska, Dostálek - M. Novák, Galamboš, Šulek.