Karlovarsko Královéhradecko Sokolovsko

Příjemné dopoledne v Sokolově, Dynamo vyhrálo a veze tři body

SOKOLOV - 06.10.2018 12:43

Cenné tři body získali dnes dopoledne fotbalisté českobudějovického Dynama, kteří v 11. kole FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY vyhráli v Sokolově 2:0.

Baník Sokolov - Dynamo České Budějovice 0:2 (0:2)

O výhře rozhodli Jihočeši hned v úvodních třiceti minutách. V desáté minutě byl ve vápně faulován Mršič a rozhodčí nařídil pro hosty penaltu. K její exekuci se postavil kapitán Kladrubský a jí bezpečně proměnil . O čtrnáct minut později se Dynamo radovalo podruhé. Mršič přihrál před branku Ledeckému, který sice byl v těžké pozici, ale přesto si poradil a trefil se na přední tyč. Tím byl účet zápasu uzavřený, i když Sokolov se po přestávce zlepšil, ale své šance, stejně jako hosté, neproměnil.

Branky: 11. Kladrubský (pen.), 24. Ledecký. Žluté karty: Čihák - Javorek, Čavoš, Staněk. Rozhodčí: Ginzel - Flimmel, Vaňkát. Diváků: 615.

Sokolov: Jakub Dvořák I. - A. Čihák, Kosak, Stropek, O. Ševčík - Štípek, Ruml (65. Hlavatý), Glaser, Vávra (72. Vašíček) - Liener (46. A. Ševčík), Jakub Dvořák II.

České Budějovice: Staněk - Kladrubský, L. Havel, P. Novák, Helešic - Javorek, Čavoš - Kovaľ (73. Šplíchal), Grajciar (65. Gebert), Mršić (88. Čermák) - Ledecký.