Karlovarsko Královéhradecko Sokolovsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

ČEZ Motor v Sokolově zvítězil zcela jasně

04.12.2019 20:29V dnešním 29. kole Chance ligy si hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru snadno poradili s nováčkem ze Sokolova, na jehož ledě vyhráli. V sobotu Jihočeši přivítají Prostějov (17.00) a po tomto poslední kole základní části se soutěž rozdělí na dvě části, kdy mezi sebou bude hrát prvních osm týmů a ve druhé skupině zbývající celky.

Příjemné dopoledne v Sokolově, Dynamo vyhrálo a veze tři body

06.10.2018 12:43Cenné tři body získali dnes dopoledne fotbalisté českobudějovického Dynama, kteří v 11. kole FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY vyhráli v Sokolově 2:0.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

V Sokolově vyšlo Táborsko naprázdno

18.09.2016 19:42Naprázdno vyšli včera v sedmém kole FNL fotbalisté Táborska. V Sokolově včera v první půli dvakrát inkasovali, a i když brzy v druhém poločase skórovali, ztrátu už nedohnali.

Dynamo poprvé inkasovalo, v Sokolově přišlo o vítězství v 90. minutě

03.09.2016 12:48V 5. kole Fotbalové národní ligy remizovalo dnes Dynamo České Budějovice v Sokolově 1:1. Vůbec první gól v novém ročníku dostali Jihočeši v poslední minutě, přišli tak v samém závěru o dva body. Dvakrát přitom nastřelili Fundou a Kalodem břevno.

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Táborsko si užívá konec sezony, veze výhru ze Sokolova

22.05.2016 09:12Sportovní i výsledková forma Táborska na konci ročníku stoupá. Jihočeši si včera odvezli tři body ze hřiště dosud doma neporaženého Sokolova za výhru 1:2. Dva góly vstřelil záložník Aleš Nešický, podruhé se šťastně trefil šest minut před koncem. Táborsko se vítězstvím vyšvihlo na 5. místo tabulky, které bude obhajovat v posledním utkání doma na Soukeníku 28. května proti Ústí nad Labem.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.

Dynamo dohánělo v Sokolově dvoubrankové manko, za remízu 3:3 veze bod

05.09.2015 12:29V 5. kole Fotbalové národní ligy remizovalo dnes dopoledne Dynamo České Budějovice v Sokolově v utkání bohatém na branky 3:3. Příští víkend mají Jihočeši volno, poté zamíří opět ven, tentokráte do Karviné.

Táborsko zahájilo přípravu, pohyb v kádru ještě bude

23.06.2015 10:40Se staronovým trenérem Petrem Frňkou zahájil včera druholigový tým FC MAS Táborsko přípravu na sezonu 2015-16. Předseda představenstva klubu Jiří Smrž v krátkosti přivítal kouče Petru Frňku. Přáním většinového vlastníka je, aby mužstvo skončilo na vyšším místě tabulky než v minulé sezoně, kdy obsadilo šestou příčku. "Chtěl bych, aby se tu opět předváděla atraktivní hra. Hráčům přeji hodně štěstí a zdraví," uvedl Jiří Smrž a v dovětku promluvil o připravované výstavbě nového stadionu včetně toho, v jaké fázi se náročná investice nachází.

Rybníkářské hokejové lize vévodí HC Trendy a HC Nicotrans

10.02.2015 17:18Čtvrtý měsíc za sebou v nové sezoně největší amatérská hokejová soutěž na jihu Čech, Rybníkářská hokejová liga. Ta směřuje do své druhé poloviny.

Výrazné změny v kádru fotbalistů Dynama, opouští ho hned pětice hráčů

05.12.2014 14:31Týden uplynul od skončení podzimní části Synot ligy a v kádru fotbalistů Dynama České Budějovice dochází k výrazným změnám, které jsou dány tím, že zde bylo na hostování hned několik hráčů. Jak klub uvedl na svých webových stránkách, působení v Dynamu končí hned čtveřice hráčů Jakub Hora, David Brunclík, Štěpán Koreš a Jan Vošahlík. Z rodinných důvodů pak ukončil angažmá na jihu Čech i kapitán Ondřej Herzán.

Dynamo přivítá Slovácko, spolu s Motorem přichystalo akci pro fanoušky

12.09.2014 07:50Po reprezentační pauze vyplněné dohrávkou v Teplicích a pohárovým zápasem s Bohemians 1905 čeká fotbalisty Dynama České Budějovice v sobotu další ligové utkání. V rámci 7. kola SYNOT ligy se na Střeleckém ostrově představí fotbalisté 1. FC Slovácko. Výkop utkání je stanovený na tradičních 17:00.