Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

V Třinci dostal Banes Motor v první třetině tři góly, mocný finiš body nepřinesl

TŘINEC - 01.12.2023 19:44

Ve 24. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Třinci 2:3. Další utkání sehrají v neděli doma s Kladnem (17).

Oceláři Třinec - Banes Motor České Budějovice 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)

Jihočeši vstoupili do utkání dobře, ale Gulaš svou šanci neproměnil. Třinec pak dal hostům lekci v produktivitě, když trestal jejich chyby a po první třetině vedl 3:0. Do druhé části vystřídal v brance Motoru Hrachovinu Strmeň. Třinec si pečlivě hlídal náskok, z klidu ho ale vyvedl na konci třetiny Ordoš. I když hosté pak dělali, co mohli, ve třetí třetině se do šancí prakticky nedostávali. Až pět minut před koncem se ujala bekhendová dorážka Tomana – 3:2. V samotném závěru si hosté vynutili mohutný tlak, ale bez gólu.

Branky a nahrávky: 3. D. Voženílek (Pánik), 17. Kundrátek (M. Roman, Doktor), 19. Čacho (Marinčin) – 38. Ordoš (Gulaš), 55. Toman (Kachyňa, M. Doudera). Vyloučení: 1:3, bez využití. Rozhodčí: Mrkva, Hradil – Lederer, Blažek. Diváků: 3600.

Třinec: Mazanec – Marinčin, Smith, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Polášek, Nedomlel – D. Voženílek, Vrána, Pánik – M. Růžička, Sikora, Nestrašil – Hrehorčák, M. Roman, J. Doktor – Kurovský Čacho, Dravecký. Trenéři: Moták a Országh.

Motor: Hrachovina (21. Strmeň) – Pýcha, Štencel, Kachyňa, M. Doudera, Gulaši, Hovorka, Vráblík – Gulaš, Kondelík, Ordoš – Simon, Harris, Kubík – M. Beránek, Toman, F. Přikryl – Valský, Koláček, Chlubna. Trenéři Čihák a Hanzlík.