Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Bod pro ČEZ Motor ze severu Čech, prohrál po samostatných nájezdech

ÚSTÍ NAD LABEM - 04.01.2014 22:06

Jeden bod získali dnes hokejisté ČEZ Motortu České Budějovice na ledě Ústí nad Labem. Jihočeši vedli do 54. minuty 1:0, domácí srovnali a o vítězství za dva body rozhodli v samostatných nájezdech.

První branka zápasu padla ve 38. minutě, kdy se v přesilovce z mezikruží prosadil hostující útočník Ondřej a Motor vedl na severu Čech 0:1.

Těsné vedení vydrželo Jihočechům do 54. minuty, kdy domácí zásluhou přesně mířené dělovky Loskota při přesilovce 5 na 3 vyrovnali.

Po bezbrankovém prodloužení o vítězi zápasu 36. kola musely rozhodnout samostatné nájezdy. Ty nakonec dospěly až do sedmé série, kdy na úspěšný pokus Hanzla hostující Rob odpovědět nedokázal a Ústí si připsalo za výhru 2:1 bod navíc.

HC Slovan Ústečtí Lvi - ČEZ Motor Č. Budějovice 2:1sn (0:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 54. Loskot (Vobořil), rozhodující nájezd Hanzl - 38. Ondřej (Rob, Kotalík). Rozhodčí: Souček, Schmejkal - Svobodová, Jílek. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:1. Diváci: 1345.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Petrásek - Grin, Sklenička, Černý, Vobořil, Brož, Smetana, Vaněk - Přeučil, Alinč, Roubík - Loskot, Rod, Tůma - Baránek, Hanzl, Vávra - Dostálek, Videlka, Pořický.

ČEZ Motor České Budějovice: Halmoši - Kasík, Vráblík, Bohunický, Chmelíř, Pavlíček, Prokop, Kotaška - Kuchejda, Šperger, Ferebauer - Kotalík, Šachl, Ondřej - Bárta, Skuhravý, Melka - Kňazev, Rob, Vaniš - Přibyl.