Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Třetí duel play-off rozhodly Benátky pěti góly ve třetí třetině

BENÁTKY NAD JIZEROU - 22.02.2015 20:23

Za stavu 1:1 na zápasy pokračovala dnes v Benátkách nad Jizerou čtvrtfinálová série mezi ČEZ Motorem České Budějovice a domácím týmem. Jihočeši sice vedli po dvou třetinách 3:2, ale nakonec prohráli 4:7. Čtvrtý zápas se hraje v pondělí (17.30) opět na ledě Středočechů.

HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice 7:4 (1:1, 1:2, 5:1)

Domácí vedli 1:0 a 2:1, pak však Motor využil dvě přesilovky a skóre otočil na svoji stranu. Ve třetí třetině však přišla z hokejek domácích pětigólová nadílka, z toho dvakrát z trestného střílení. Ze stavu 2:3 utekly Benátky na 5:3, Jihočeši sice snížili, ale pak inkasovali v oslabení. Při hře hostů bez brankáře dali domácí sedmou branku.

Branky a nahrávky: 14. Jonák (Skalický, Mikyska), 23. Říha (Kica), 47. Skořepa (TS), 50. Víšek (Mikyska), 54. Dlouhý (TS), 57. Pabiška (Kica), 60. Mikyska - 20. Žovinec (Pajič, Kuchejda), 26. Straka (Pajič), 29. Nouza (Heřman, Straka), 56. Vráblík (Heřman). Rozhodčí: Talpa, Úlehla - Jílek, Šperl. Vyloučení: 12:7, navíc Říha - Pajič 10 minut OT. Využití: 2:2. Diváků: 1230. Stav čtvrtfinálové série: 2:1.

Benátky nad Jizerou: Fučík - Říha, Havlín, Pálek, Kolmann, Beránek, Pabiška, Mrázek, Jandejsek - Dlouhý, Skořepa, Špaček - Jass, Miškovský, Víšek - Skalický, Mikyska, Jonák - Kica, Bittner, Vařecha.

České Budějovice: Bláha - Punčochář, Žovinec, Bohunický, Vráblík, Mucha, Suchánek, Semrád, Škopek - Kuchejda, Pajič, Švihálek - Nouza, Straka, Heřman - Vaniš, Rob, Boháč - Pašek, Trummer,