Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Dynamo v Boleslavi vedlo, ale nakonec odjelo s prázdnou

02.03.2024 18:45Fotbalisté Mladé Boleslavi v 23. kole FORTUNA:LIGY porazili dnes doma Dynamo České Budějovice 3:1. Dynamo poslal do vedení v sedmé minutě při debutu v nejvyšší soutěži sedmnáctiletý záložník Zíka, stav ale rychle otočil dvěma góly v 10. a 15. minutě útočník Hilál. V nastavení si dal vlastní branku Nikl, kterého smolně při odkopu trefil míčem gólman Šípoš. Dynamo zůstává v tabulce předposlední, v příštím kole přivítá v neděli 10. března Zlín (15.00)

Banes Motor v oslabené sestavě urval tři body v Mladé Boleslavi

05.01.2024 20:34Hokejisté Banes Motoru České Budějovice vyhráli dnes ve 33. kole Tipsport extraligy ve značně oslabené sestavě na ledě posledního celku tabulky Mladé Boleslavi 4:2, když jim parádně vyšla třetí třetina. Další zápas odehrají Jihočeši v neděli doma s Libercem (17).

Po výborném výkoonu odvezl Banes Motor z Mladé Boleslavi všechny tři body

01.10.2023 18:27Po pátečním domácím vítězství nad Vítkovicemi (2:1) odehrál dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru výborné utkání v Mladé Boleslavi. V 7. kole Tipsport extraligy porazili Středočechy 5:2. Ve čtvrtek 5. října doma přivítají Liberec (17.30).

Dynamo v Boleslavi dvakrát srovnalo, veze domů bod

25.02.2023 17:55V dnešním 21. kole FORTUNA:LIGY vybojovali fotbalisté českobudějovického Dynama v Mladé Boleslavi bod za remízu 2:2. V příštím kole přivítají Jihočeši v neděli 5. března pražskou Slavii (17.00). Ještě předtím je ve středu 1. března čeká doma ve čtvrtfinále MOL Cupu duel se Zbrojovkou Brno (17.00).

V Boleslavi vyšel Motor naprázdno, při vlastní přesilovce inkasoval rozhodující gól

20.12.2022 20:39Ve 29. kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté Motoru České Budějovice v Mladé Boleslavi 1:2. Ve čtvrtek přivítají Jihočeši v předvánočním duelu Litvínov (17:30).

Motor poprvé prohrál, v Mladé Boleslavi vyfasoval "bůra"

23.09.2022 20:48Po třech výhrách v řadě na začátku nové sezony Tipsport extraligy hokejisté českobudějovického Motoru poprvé narazili. Ve 3. kole (zápas 4. kola s Litvínovem si Jihočeši již předehráli) dnes neuspěli v Mladé Boleslavi, prohráli 5:1. V úterý hraje Motor znovu venku, a to na ledě Hradce Králové (18.00).

Pro fotbalisty českobudějovického Dynama sezona už skončila, trenér Horejš odchází

01.05.2022 18:05Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili včera v odvetném semifinále nadstavbové skupiny o umístění ve FORTUNA:LIZE České Budějovice 1:0 a v součtu s úvodním venkovním vítězstvím 3:2 postoupili do finále. Utkání v Lokotrans Aréně rozhodl v 87. minutě záložník David Douděra svým osmým gólem v posledních osmi zápasech. České Budějovice nevyhrály ani 16. venkovní zápas v sezoně a ročník nejvyšší soutěže zakončily na desátém místě.

Oslabený Motor odehrál v Boleslavi skvělé utkání a bral všechny body

07.11.2021 19:23Ve značně oslabené sestavě vyhráli dnes hokejisté českobudějovického Motoru ve 23. kole Tipsport extraligy v Mladé Boleslavi 4:1. Nejvyšší soutěž nyní má reprezentační přestávku, další zápas odehrají Jihočeši až ve čtvrtek 18. listopadu doma s Kometou Brno (17.30).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Motor nezískal v Mladé Boleslavi ani bod, přestože nehrál špatně

22.12.2020 20:21Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli dnes ve 28. kole Tipsport extraligy v Mladé Boleslavi 4:5. Nehráli vůbec špatně, ale na body to zase nestačilo. V sobotu je čeká utkání v Brně na Kometě (17).

Dynamo v Mladé Boleslavi vyválčilo bod, smazalo dvoubrankový náskok

04.10.2020 10:50Bez čtyř hráčů v koronavirové karanténě a tria dalších zraněných uhráli včera fotbalisté Českých Budějovic v 6. ligovém kole v Mladé Boleslavi bod za remízu 2:2.

V Mladé Boleslavi vyšli hokejisté Madeta Motoru naprázdno

20.09.2020 21:39Také ve druhém utkání Tipsport extraligy obdrželi hokejisté českobudějovického Madeta Motor pět branek. A protože skórovali pouze dvakrát, vyšli dnes v Mladé Boleslavi naprázdno.

V prvním semifinále o Evropu Dynamo v Mladé Boleslavi prohrálo, odveta je v sobotu

21.06.2020 19:11V prvním utkání semifinále ve skupině o Evropskou ligu prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Mladé Boleslavi 2:1. Odveta je na pořadu v sobotu od 15.00 hodin na Střeleckém ostrově.

Z Benátek nad Jizerou odvezl ČEZ Motor bod

18.09.2019 20:34Po pondělní domácí kanonádě s Ústím nad Labem (9:1) sehráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Chance lize mnohem vyrovnanější a dramatičtější zápas v Benátkách nad Jizerou. V utkání sice dvakrát vedli, ale ve třetí třetině doháněli dvougólové manko. Po základní hrací době skončilo utkání 4:4, a protože v prodloužení branka nepadla, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich si vedli lépe domácí, kteří si tak připsali bod navíc. V sobotu přivítají Jihočeši doma pražskou Slavii (16.00).