Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

ČEZ Motor po jedenácti výhrách v řadě nebodoval, zastavili ho přerovští Zubři

22.02.2020 20:36Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice dnes po osmnácti utkáních nebodovali, ve šlágru 23. kola nadstavbové části Chance ligy prohráli na ledě druhého Přerova 2:4. Dvanáctou výhru v řadě tak nepřidali. V úterý přivítají doma Litoměřice.

Moravské turné zakončil ČEZ Motor výhrou v Přerově

08.01.2020 21:09Moravský třízápasový trip zakončili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vítězně. Ve šlágru 9. kola skupiny o pořadí pro play off Chance ligy vyhráli na ledě druhého Přerova 5:4 a z moravského turné tak vezou plný možný počet devíti bodů. V sobotu se Jihočeši představí doma proti Litoměřicím (17).

Dlouhá vítězná šňůra ČEZ Motoru skončila v Přerově

19.11.2019 18:29Série dvanácti vítězství v řadě hokejistů českobudějovického ČEZ Motoru v první lize včera skončila. Ve 23. kole Chance ligy totiž prohráli v Přerově 2:3 po samostatných nájezdech. Přesto zůstávají suverénně na čele tabulky a ve středu budou hostit mimořádně již od 16 hodin Chomutov.

Z Přerova se ČEZ Motor vrací bez bodů

12.12.2018 20:57Ve 34. kole Chance ligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě Přerova 1:2. Jihočeši museli od jedenácté minuty dotahovat, když se trefil Moučka. Ve druhé třetině zvýšil náskok domácích Sikora, ale ve třetí třetině vrátil Motor do hry Gilbert. To však bylo vše a Jihočeši tak vyšli naprázdno. Příští pondělí doma přivítají Prostějov (17.30).

ČEZ Motor přivezl z Přerova plný bodový zisk

16.09.2018 14:51Ve čtvrtém kole první Chance ligy vyhráli v sobotu hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově díky výborné první třetině 3:1 a připravili soupeři první bodovou ztrátu letošní sezony. Ve středu mají Jihočeši volno, v sobotu hostí Prostějov (17).

ČEZ Motor prohrál v Přerově, v play off ho čeká ve čtvrtfinále Havířov

25.02.2018 12:41V závěrečném utkání základní části první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 3:5. Po základní části jim patří druhé místo. Do čtvrtfinále play off vstoupí v úterý a ve středu v 17.30 na domácím ledě a jejich soupeřem bude sedmý Havířov. Na Moravě se bude hrát příští sobotu a neděli.

V Přerově uhrál ČEZ Motor bod, rozhodovaly samostatné nájezdy

26.11.2017 10:40V 26. kole první VSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 2:3 po samostatných nájezdech. Do druhé poloviny soutěže vstoupí středečním domácím zápasem s Litoměřicemi (17.30).

Hokejisté ČEZ Motoru jsou v semifinále play off!

04.03.2017 08:12Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli včera i čtvrtý zápas čtvrtfinále play off první WSM ligy v Přerově 3:0, celou sérii 4:0 a slaví postup do semifinále. Do něj vstoupí v pondělí 13. března na domácím ledě. Na soupeře ještě čekají.

ČEZ Motor porazil Přerov potřetí, dnes může rozhodnout o postupu do semifinále

03.03.2017 07:56Ve třetím čtvrtfinále play off první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 1:0, v sérii vedou už 3:0 a už dnes mohou ve čtvrtém utkání rozhodnout o svém postupu do semifinále. V Přerově se hraje opět od 18 hodin.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

ČEZ Motor vyhrál v Přerově, se Zubry má letos stoprocentní bilanci

31.01.2017 08:02Ve 47. kole první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově a dostali se na čele tabulky už na hranici sta bodů. S Přerovem v letošní sezoně vyhráli všechna čtyři vzájemná utkání. Další utkání odehrají ve středu doma s Prostějovem (17.30h).

ČEZ Motor jede s Přerova s radostí, vyhrál za tři body

05.11.2016 20:05Ve 21. kole první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Přerově 4:2 a přivezli si z ledu neoblíbeného soupeře cenné tři body. V pondělí je v Budvar aréně na programu atraktivní retro zápas s Prostějovem (17), který bude přenášet stanice ČT sport.

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.