Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Táborsko remizovalo v přípravě s Mladou Boleslaví 3:3

MLADÁ BOLESLAV - 15.02.2015 10:41

Tři týdny před startem Fotbalové národní ligy si Táborsko v přípravě včera připsalo velmi dobrý výsledek. Remizovalo s Mladou Boleslaví, pro niž to byla generálka před startem Synot ligy, 3:3. V duelu, v němž se kopaly tři penalty, prohrávali Jihočeši 2:0 a 3:2. O góly Táborska se podělili Mráz, Džafič a Surynek. Posledně jmenovaný vyrovnal čtvrt hodiny před koncem.

FK Mladá Boleslav - FC MAS Táborsko 3:3 (2:2)

Góly: 9. a 34. Skalák (druhý z pen.), 62. Wágner (pen.) - 36. Mráz, 41. Džafič (pen.), 75. Surynek. Rozhodčí: Janeček - Baum, Šimeček. ŽK: Hůlka. Diváků: 245

Mladá Boleslav: Hruška - Kysela, Hůlka, Koch, Bořil - Ščuk (72. Šisler), Kúdela - Skalák (72. Zahustel), Vacek (72. Magera), Ďuriš (72. Končal) - Wágner (77. Subbotin). Připravení byli ještě Thalamy, Navrátil, Štohanzl, Mendy a Šeda.

Táborsko: Toma (46. Doležal) - Sladký, Cíferský, Mráz, Tusjak - Šiml (70. Hric), Nešický (46. Presl) - Džafič, Traoré, Ciku (46. Surynek) - Musiol (46. Strnad).

Hodnocení trenéra FCT Radima Nečase: Byl jsem zvědavý, jak obstojíme v utkání s kvalitním prvoligovým týmem a myslím si, že jsme ho zvládli slušně. K našemu hernímu projevu mám určité výhrady, ale musíme brát v potaz, že jsme hráli proti čtvrtému týmu první ligy. Ocitli jsme se také poprvé na přírodní trávě a chvilku trvalo, než jsme si na ni zvykli. Podali jsme jeden z nejlepších výkonů v zimní přípravě. Je cenné, že jsme dokázali srovnat stavy 2:0 a 3:2. Prohrávali jsme po naší chybě a po gólu z penalty, ale dokázali jsme se dostat zpátky do hry. Soupeř pak ve druhé půli opět vedl, ale my jsme po ukázkové kombinaci srovnali stav. Dokonce se nám po 80. minutě otevíraly možnosti k brejkům a ke vstřelení vítězného gólu, ale buďme spokojeni s remízou. Řada prvoligových týmů by ji z Boleslavi také brala. V utkání jsme postrádali nemocného Javorka. Porušil jsem pravidlo, že jeden brankář chytá celý zápas. Poté, co přišel Martin Doležal, jsme ho chtěli vidět v těžkém utkání. Toma a Doležal odchytali každý poločas a s jejich výkonem jsem byl spokojen.