Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Vítězství v Jihlavě se cení, zítra hraje ČEZ Motor doma s Litoměřicemi

24.09.2019 17:02V 6. kole první Chance ligy zvítězili včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru po dramatickém závěru v Jihlavě 3:2. V dalším kole Motor ve středu 25. září doma přivítá Litoměřice (17.30).

ČEZ Motor vyhrál v Třebíči po samostatných nájezdech

03.01.2019 20:30V 41. kole Chance ligy dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli v Třebíči po samostatných nájezdech a vezou tak dva body. Dlouhý hokejový večer rozhodl až ve 14. sérii (!) samostatných nájezdů obránce Pýcha.

ČEZ Motor ve šlágru kola vyhrál na ledě vedoucí Jihlavy

08.12.2018 20:17Ve šlágru 32. kola Chance ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě vedoucí Jihlavy. V pondělí Jihočeši přivítají pražskou Slavii (17.30).

ČEZ Motor sahal v Třebíči po třech bod, má ale pouze jeden

06.10.2018 20:37V 11. kole Chance ligy získali dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Třebíči pouze bod, když prohrál po nájezdech 4:3. Přitom Jihočeši ještě minutu před koncem vedli 3:2, jenže Kratochvíl srovnal a šlo se do prodloužení. V něm gól nepadl a rozhodovalo se až v nájezdech. V nich rozhodl domácí Kusko. V úterý přivítá Motor doma Havířov, hned o den později Litoměřice (začátky v 17.30).

S Jihlavou to ČEZ Motoru nejde, 7:0 je ale přece jen silná káva

10.09.2018 21:14Sedmigólový výprask utržili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru ve druhém kole Chance ligy na ledě Jihlavy. Trauma z tohoto soupeře tak pokračuje, protože Jihočeši prohráli s Duklou ve vzájemných zápasech již podeváté v řadě. V dalším kole přivítá Motor ve středu na svém ledě pražskou Slavii (17.30).

Po prohře v Třebíči hokejisti ČEZ Motoru už nejsou v roli lídra WSM ligy

11.02.2018 14:07Ve 48. kole první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Třebíči 1:2 a v tabulce klesli na druhé místo za Karlovy Vary. Ve středu budou Jihočeši hostit od 17.30 Ústí nad Labem.

ČEZ Motor uhrál v Třebíči jen bod, padl v prodloužení

15.11.2017 20:19Ve 22. kole první WSM ligy, které se hrálo dnes po reprezentační přestávce, prohráli hokejisté ČEZ Motoru v Třebíči 1:2 v prodloužení. Další zápas odehrají v sobotu doma s Ústím nad Labem (17).

To je už totální zmar, ČEZ Motor prohrál s Jihlavou i posedmé

16.04.2017 20:55V 9. kole baráže o extraligu prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Jihlavě jasně 5:1 a v tabulce klesli na třetí nepostupovou příčku. S Duklou prohráli letos i posedmé. V úterý ji hostí na domácím ledě (17.30).

V Jihlavě prohrál ČEZ Motor po nájezdech, v úterý hraje s Duklou doma

02.04.2017 21:51Ve třetím kole baráže o extraligu prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Jihlavě 1:2 po samostatných nájezdech. Další zápas odehrají znovu s Duklou, ale tentokrát na domácím ledě v úterý od 17.30.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Dynamo porazilo v přípravě prvoligovou Jihlavu na jejím hřišti

29.01.2017 16:54Fotbalisté Dynama třetí přípravný zápas roku 2017 zvládli velmi dobře. Na umělé trávě v Jihlavě včera porazili tamní prvoligový celek 3:2, když se střelecky prosadili Jindřich Kadula, Roman Wermke a Lukáš Matějka.

I počtvrté ČEZ Motor s Duklou prohrál, znovu stejným výsledkem 2:1

14.01.2017 21:12Ve šlágru 41. kola první WSM ligy, kdy se utkali třetí s prvním, prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Jihlavě před televizními kamerami 1:2 po prodloužení a ani na čtvrtý pokus v letošní sezoně Duklu neporazili. Ve středu hraje Motor doma s Třebíčí (17.30).

Ani čtyři góly nestačily ČEZ Motoru v Třebíči k bodovému zisku

30.11.2016 20:16V 29. kole WSM první ligy prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Třebíči. Jihočeši šli sice do vedení, ale po nerozhodné úvodní třetině v té druhé během čtyř minut dostali čtyři branky a toto manko již nedohnali.