Královéhradecko Rychnovsko

Fotbalová liga se hrát o víkendu nebude, ani krajské soutěže

13.09.2024 17:33Nepříznivé počasí zasáhlo také do programu 8. kola fotbalové ligy. Ligová fotbalová asociace rozhodla na pátečním zasedání o odložení kompletního kola. Hrát se nebude ani druhá nejvyšší soutěž. O náhradních termínech zápasů zatím nebylo rozhodnuto.

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Špatný výkon Banes Motoru v Hradci Králové na body stačit nemohl

04.02.2024 19:13Ve 43. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Hradci Králové po špatném výkonu 0:4. Nejvyšší soutěž nyní má reprezentační přestávku, po ní Motor přivítá ve středu 14. února v retro duelu Kometu Brno (17:30).

Dynamo vyfasovalo na novém stadionu Votroků bůra

06.08.2023 11:19I po třetím kole FORTUNA:LIGY zůstávají fotbalisté českobudějovického Dynama bez bodů na posledním místě. V sobotu navíc dostali v Hradci Králové na novém stadionu pořádnou nakládačku 1:5. Nyní čekají Jihočechy dva domácí zápasy s Plzní (13. 8., 18.00) a Bohemians 1905 (20. 8., 15.00) a už by chtělo bodovat.

Dynamo potřetí v řadě prohrálo, tentokráte s Hradcem Králové

16.04.2023 18:57Fotbalisté Hradce Králové ve 27. kole první ligy porazilidnes Dynamo České Budějovice 2:1 a v domácím mladoboleslavském azylu přerušili sérii šesti porážek. Východočeši se po druhé výhře za sebou posunuli na sedmé místo tabulky. V Lokotrans Aréně se mezi 32. a 35. minutou za "Votroky" trefili Daniel Vašulín a Jakub Kučera. V 84. minutě snížil Lukáš Čmelík, ale Dynamo už třetí ligovou porážkou za sebou neodvrátilo a kleslo na třináctou příčku.

Motor loupil na ledě Mountfieldu

27.12.2022 18:35Ve 31. kole Tipsport extraligy vyhráli včera hokejisté Motoru České Budějovice poprvé pod vedením trenéra Davida Čermáka v Hradci Králové po bojovném výkonu 4:1. Další zápas odehrají Jihočeši ve středu doma s Olomoucí (17:30).

Z Hradce Králové se vrátil Motor s prázdnou

28.09.2022 11:00V pátém kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté českobudějovického Motoru v úterý v Hradci Králové 1:3. Další zápas odehrají v pátek doma s Olomoucí (17:30).

Motor získal v Hradci Králové kýžený bod, čeká ho rovnou čtvrtfinále play off

08.03.2022 21:46V závěrečném kole základní části Tipsport extraligy hokejisté českobudějovického Motoru dnes na ledě jejího vítěze Hradce Králové sice prohráli 1:2 v prodloužení, ale potřebný bod uhráli a zajistili si tak přímý postup do čtvrtfinále play off. Do něj vstoupí doma v pondělí 21. března, soupeřem bude postupující z předkola.

Proti Mountfieldu smazl Motor dvoubrankové manko, přivezl bod

05.12.2021 20:02Ve 30. kole Tipsport extraligy získali dnes hokejisté českobudějovického Motoru v Hradci Králové bod po prohře 2:3 po prodloužení. Ve druhé třetině smazali dvoubrankové manko, domácí o vítězství rozhodli v 64. minutě.

29.01.2021 21:46Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice vyhráli dnes ve 40. kole Tipsport extraligy v Hradci Králové 2:1 po samostatných nájezdech. Nejméně oblíbeného soupeře porazili v této sezoně poprvé. Vyrovnávací gól přitom Východočeši vstřelili v čase 59:59... V neděli budou hosti Mladou Boleslav už od 15.30.

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Dynamo prohrálo v Hradci Králové gólem z 93. minuty

09.03.2018 19:41Po odloženém úvodním kole zahájili fotbalisté Dynama České Budějovice jarní část Fortuna národní ligy porážkou 1:2 v Hradci Králové. Domácí vedli po gólu Vlkanovy z 31. minuty, o čtyřicet minut později vyrovnal Filip Hašek. V nastavení, z poslední akce v 93. minutě, rozhodl o třech bodech pro Východočechy Plašil.

Táborsko přivezlo na úvod bod z Hradce Králové

30.07.2017 12:45Velké povzbuzení do další sezony si přivezl tým FC MAS Táborko z pátečního zápasu úvodního kola FNL. Na půdě favorizovaného FC Hradec Králové uhrál bod. Na podmáčeném hřišti, které ztěžklo po předzápasové průtrži mračen, vybojoval remízu 1:1.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.