Mountfield remizoval v Brně 3:3

ČESKÉ BUDĚJOVICE/BRNO - 11.09.2010 13:43

Už jen týden zbývá do zahájení nového ročníku hokejové extraligy, a tak finišuje příprava jednotlivých týmů. Sérii přátelských zápasů dokončuje i českobudějovický HC MOUNTFIELD, který dnes změřil síly v Brně s domácí Kometou, kterou před týdnem porazil na vlastním ledě 3:1. Také tentokráte Jihočeši skórovali třikrát, ale protože stejný počet branek obdrželi, skončilo utkání nerozhodně, což však v extralize nebude možné (v případě nerozhodného stavu po 60 minutách se prodlužuje a pokud nepadne branka ani v prodloužení, následují samostatné nájezdy). Českobudějovičtí se v hale Rondo dostali třikrát do vedení, ale domácí vždy dokázali v přesilovce nalézt odpověď. Stejně jako v domácím duelu s Kometou vsítil HC MOUNTFIELD branku v první minutě hry, tentokrát se o to postaral Milan Gulaš. Za pozornost stojí návštěva, na přátelské utkání přišlo téměř 6,5 tisíce diváků!

Branky a nahrávky: 8. Veselý (Stehlík, Mojžíš), 37. Mojžíš (Veselý, Hubáček), 54. Stehlík (Procházka) - 1. Gulaš, 21. Květoň (Gulaš), 52. Kašpařík (Ptáček). Rozhodčí: Polák - Klein, Skopal. Diváci: 6456.

HC Kometa Brno: Hovi - Bičánek, Houdek - Mojžíš, Stehlík - Richter, Malec - Protivný, Zubíček - Erat, Dopita, Dlouhý - Veselý, Procházka, Hubáček - Kvapil, Hruška, Pospíšil - Svoboda Jaroslav, Huml, Svoboda Jakub - Brabenec

HC Mountfield: Kovář - Ptáček, Melichar - Novák, Šulc - Snopek, Vydarený - Tůma, Klement - Gulaš, Mertl, Květoň-Podlešák, Kašpařík, Pletka-Martynek, Červený, Pšurný Roman-Kuchejda, Pšurný Michal, Burian-Ježek.