Na úvod zimní přípravy Dynamo remizovalo s Pardubicemi

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 08.01.2014 20:41

Jihočeši vstoupili do zimní přípravy dnešní remízou 3:3 v Tipsport lize s Pardubicemi. V utkání se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, ale blíž k výhře bylo Dynamo, když až v 87. minutě vyrovnal Fousek. Branky černobílých obstarali Kalod, Chmelo a Benát.

Poločas: 1:1 , Branky: 26. Kalod, 54. Chmelo, 75. Benát - 18. Řezníček, 71. a 87. Fousek. ŽK: Funda. Rozhodčí: Lerch - Kubr,Hock.

České Budějovice: 1. poločas: Lešňovský - Hašek, Novák, Machovec, Funda - Poliaček, Brunclík (31. Benát), Hála, Herzán, Jasanský - Kalod. 2. poločas: Daněk - Dvořák, Tomášek, Machovec, Hanzlík - Klesa, Kadula, Benát, Redzepi, Wermke - Chmelo.

Luboš Urban (trenér Dynama): Byl to takový klasický úvodní zápas přípravy. Máme za sebou šest tréninků a také dneska ráno jsme ještě trénovali. Dali jsme příležitost dvaadvaceti hráčům, takže je zbytečné dělat nějaké závěry. Těší mě, že jsme dali tři góly. Na druhou stranu jsme ale také tři dostali, takže víme, kde nás tlačí bota. Góly, co jsme dostali, padly po velkých individuálních chybách. Především ve druhém poločase jsme byli o malinko lepší a chybělo jen málo, abychom tento zápas vyhráli.