V přípravě se Jihočechům daří, Dynamo i Táborsko vyhrály

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 09.02.2014 07:30

Fotbalisté Dynama si v přípravě připsali další vysokou výhru, když doma na Složišti rozstříleli třetiligové Karlovy Vary 7:1. Čistým hattrickem se zaskvěl Zdeněk Linhart, po jednom gólu pak přidali Kalod, Herzán, Machovec a Funda.

Poločas: 5:0. Branky: 5., 14. a 36. Linhart, 62. Kalod, 73. Herzán, 79. Machovec (pen.), 86. Funda - 58. Geňo (pen.). ŽK: Tuhela (KVA). Rozhodčí: Jech. Diváků: 55.

Bárta (46. Křížek) - Hašek (46. Dvořák), Novák, Machovec, Hanzlík - Klesa (46. Funda), Benát, Kadula (46. Brunclík), Herzán, Chmelo - Linhart (46. Kalod).

V zimní přípravě se daří rovněž druholigovému FC MAS Táborsko. V sobotu si doma na UMT Kvapilova poradil se střížkovskou Bohemkou 3:1. Zápas nezačal pro domácí dobře. Inkasovali hned ve třetí minutě (hlavou se po rohu prosadil Halama), ale ještě do poločasu výsledek otočili. Po krásné akci srovnal ranou pod břevno Sladký a pak se po tlaku z otočky trefil Strnad. Po přestávce přidal třetí branku Musiol, který se pěkným lobem trefil v zimě už potřetí.

Branky: 11. Sladký, 42. Strnad, 87. Musiol - 3. Halama. Rozhodčí: Kotalík – Kotalík, Polák.

Sestava FC MAS Táborsko: Toma - Sladký, Mráz, Cíferský, Štrbák - Šiml - Kočí, Javorek, Šimák, Džafić - Strnad. 2. půle: Toma - Kotrba, Hric, Turek, J. Rabiňák - Šiml (70. Sladký) - Kočí (60. Bakule), Traore, Nešický, Džafić (60. Civić) - Musiol.