Táborsko prohrálo se slovenským mistrem až góly v závěru, dnes hraje ve Vlašimi

TÁBOR - 28.06.2014 08:22

První letní přípravné utkání má za sebou druholigový FC MAS Táborsko. Ve středočeském Nymburku prohrál ve čtvrtek vpodvečer se slovenským mistrem Slovanem Bratislava. Zápas, který skončil 4:2 pro Bratislavany, splnil to, co si od něho jihočeský realizační tým sliboval: otestovat hráče, kteří jsou v Táborsku na zkoušce. Jihočeši vedli 1:0 a 2:1, náskok však neudrželi.

Po utkání se tým vrhnul do dalšího tvrdého tréninku a dnes ho čeká ve Vlašimi další utkání. Začátek je v 10:30 hodin.

FC MAS Táborsko - ŠK Slovan Bratislava 2:4 (1:0)
Branky: 33. Musiol, 59. Strnad - 49. Niňaj, 65. Meszároš, 78. Jakůbek, 82. Gašparovič.

FC MAS Táborsko I. půle: Kudrna - Kotrba, Mráz, Hric, Divíšek - Šiml - Kočí, Javorek, Přeučil, Traoré - Musiol.

II. půle: Kudrna - Štochl, Cíferský, Štrbák, J. Rabiňák (70. Smetana) - Krameš - Peterka, Nešický, Džafić, Civić - Strnad.

Jan Šimák měl volno.

Hodnocení trenéra Petra Frňky: V přípravných zápasech nejsou tolik podstatné výsledky, podstatné jsou hlavně předvedené výkony. Je samozřejmě škoda, že jsme dvakrát neudrželi vedení nad Slovanem, ale těší mě, že hráči k utkání přistoupili velice dobře. V podobné konfrontaci jsme mohli ověřit, kdo obstojí. V první půli jsme hráli proti slovenskému mistrovi výborně a zaslouženě jsme vyhráli poločas 1:0. Ve druhé půli měl Slovan převahu. Mrzí mě, že jsme dva góly inkasovali ze standardních situací. Utkání bylo pro nás cenné. Chci vyzdvihnout všechny hráče, že utkání odmakali, jak měli.