Táborsko porazilo Varnsdorf díky proměněné penaltě

TÁBOR - 14.08.2016 10:58

Fotbalisté Táborska porazili včera ve druhém kole Fotbalové národní ligy doma Varnsdorf 1:0. O výhře rozhodla Preslem proměněná penalta ve druhém poločase. Pokutový kop zahrávali domácí i v prvním poločase, ale Hanzlík nebyl úspěšný.

FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf 1:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Táborska Petra Frňky: Zápas byl opravdu náročný. Varnsdorf si přijel pro bod a s tím by byli spokojení. Statut zápasu jim takto vyhovoval. Pro ně byl cíl ne vyhrát, ale nedostat gól. Měli rychlé brejky, z nich dvě gólové šance. Jsem rád, že toto utkání máme za sebou. Kromě první penalty jsme měli zhruba další tři gólové příležitosti. Ve druhé půli jsme soupeře začali úplně přehrávat, ale od začátku až do konce zápasu to bylo velmi náročné. Oni využili každou vteřinu pro to, aby dokázali nějakým způsobem zápas zkorigovat.

Branka: 66. Presl (pen.). Rozhodčí: Ulrich - Vlček, Vlasjuk. ŽK: Mráz, Hanzlík, Mrázek - Zbrožek, Rys, Knejzlík. ČK: 71. Zbrožek. Diváků: 367.

Táborsko: Toma - Běloušek (81. Landovský), Cíferský, Mráz, Hanzlík - Ciku (89. Kočí), Kučera, Nešický, Traore - Presl (72. Džafić), Mrázek.

Varnsdorf: Samoel - Zieris, Zbrožek, Filip, Neuberg - Daníček (77. Houser), Richter, Rys, Fotr - Durdević (73. Dordič), Knejzlík.